Haber

Wanda Nara hastalık sürecini anlattı: Icardi deliydi

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, ülkesinde katıldığı Yıldızlarla Dans programında itiraflarda bulundu.

Icardi’nin transferiyle Galatasaray’a transfer olduktan sonra İstanbul’da yaşamaya başlayan Wanda Nara, Yıldızlarla Dans programı için bir süredir ülkesi Arjantin’de bulunuyordu.

Programda yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Wanda Nara, yine konuşulacak açıklamalarda bulundu.

“Geceleri uyanır”

Wanda Nara, sarı-kırmızılıların yıldızına olan ilgisiyle ilgili şunları söyledi: “Birlikte çok şey yaşadık. Aradan bu kadar zaman geçtikten sonra gerçek aşkın ne olduğunu anladım. Hastalandığımdan beri geceleri uyandığını görüyorum. Artık İstanbul’da olmadığım için o ilgileniyor. Eğitimden sonra çocuklar.”

“Çıldırdı”

Wanda Nara ile transfer görüşmeleri devam ederken kendisine lösemi teşhisi konuldu. Bu yüzden Icardi’nin gelişi biraz zaman aldı.

Wanda Nara da Icardi’nin bu durumu öğrendiğinde verdiği ilk tepkiyi şöyle anlattı: ” Birlikte 10. yılımızı kutlamamızdan hemen önce bana bu hastalık teşhisi konuldu. Sabah 4’te uyandığımda Mauro’yu elinde telefonuyla tedavi ararken bulduğumu hatırlıyorum. O deliydi ve uyuyamadı. Hayat sana gerçek aşkı göreceğin durumları sunuyor.”

fethiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu