Haber

Bandırmaspor Teknik Direktörü Ersan Parlatan: ‘Fiziksel ve taktik çalışmalarımızı yapıyoruz’

Bandırmaspor Teknik Müdürü Ersan Parlatan, “Şimdilik fiziki yüklemeleri yaptık, taktik çalışmalarımızı yapıyoruz. İlk etapta defansif çalıştık, şimdi hücum ağırlıkları ile çalışıyoruz” dedi.

1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor, Abant Milli Park yolu üzerindeki bir otelde kamp faaliyetlerine devam ediyor. Yeni dönem hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdüren Bandırmaspor, sabah antrenmanında ısınma çalışmalarının ardından topla çalıştı.

Kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini vurgulayan Parlatan, “Bolu kampı çok verimli geçiyor. Ne kadar iyi performans gösterirse onlar için o kadar uygun olur. Transfer süreci de hiç bitmeyen bir süreç. Kulübün camiasına en olumlu kadrosunu yapıp düşünmemiz lazım. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyacımız olan pozisyonlarda transferlerimiz olabilir. Kendi kadromuza bakıyoruz, kendi ideolojimizi takıma yansıtmaya çalışıyoruz. Aktif bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz. temposu yüksek. Oyuncu topluluğumuz buna hazır. Rakibinizin kim olduğu benim için önemli değil. Tabii ki takımları analiz edeceğiz. Kendi oyunumuzu oynayalım diye kadroma dayatmaya çalışıyorum. O zaman daha çok keyif alırız, daha başarılı oluruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu